Innovation Market | zvit-2018
820×312

21-23 листопада 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі відбувся ІІІ  Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”.

 

Міжнародний форум “INNOVATION MARKET” – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р Про проведення Міжнародного форуму “INNOVATION MARKET”.

На виставковій зоні було представлено понад 300 учасників. Зокрема, свої напрацювання презентували інститути Національної Академії Наук, юні винахідники Малої Академії Наук, заклади вищої освіти Міністерства освіти і науки, стартап-проекти, автори винаходів і розробок.

 

Триденна програма конференц-заходів була присвячена обговоренню широкого спектру тематик з розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, науці, енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі.

 

В перший день програми Форуму відбувся розгляд інновації у сфері освіти, також проведено  круглий стіл на тему “Стратегічні засади інноваційного розвитку в умовах світової глобалізації”.

 

◊ В другий день для представників малого та середнього бізнесу презентували державні та міжнародні програми підтримки та фінансування, а також найбільш ефективні інструменти для виходу українських підприємств на міжнародні ринки.

 

◊  В третій день експерти розглянули практичні кейси з розвитку стартап-проектів та залучення інвестицій.

 

 

 

Також на Форумі в рамках програми заходів Державної системи охорони інтелектуальної власності було  презентовано Центр підтримки технологій та інновацій (TISC), створений на базі Національного офісу інтелектуальної власності (НОІВ),  проведено IP Марафон – конкурс серед команд на кращий проект з комерціалізації винаходів.